Студент дня: Дмитро Прус

Рубрика «Студент дня» продовжує знайомити читачів зі студентами нашого вишу. «Студентом дня» сьогодні став Дмитро Прус, студент 3 курсу факультету української філології та журналістики.

Улюблене місце в університеті: диванчики навпроти  їдальні.  Це наш із колегами  конференц-зал.

Що робити, якщо запізнюєшся на пару? Тут є декілька варіантів: якщо запізнююся більше, ніж на двадцять одну хвилину, то не бачу сенсу приходити на заняття. Хіба що в тебе є геніальна «відмазка» й ти переконаєш викладача, що в тебе дуже поважна причина. Якщо ж запізнення на декілька хвилин, то ти сміливо заходиш до аудиторії, вітаєшся,  просиш вибачення й питаєш дозволу присісти,  сподіваючись,  що присутність ще не перевіряли.

Ідеальний обід студента: ідеальний обід для студента – це будь- яка їжа,  яка потрапляє до шлунка студента на перерві між парами й хоч трохи втамовує голод.

Найкраща підготовка до сесії: тут просто: ходиш на пари,  час  від часу піднімаєш голову вгору,  а перед іспитом просиш в одногрупників зошит із лекціями.

Юлія Бараболя, студентка 4 курсу
факультету української філології та журналістики