Welcome! Борщів радо приймає студентів К-ПНУ імені Івана Огієнка

21 березня 2019 року студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідали Борщівську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (директор Смикова Л.В.),
Борщівську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (директор Жолобанюк О.Д.), Борщівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія імені Романа Андріяшика» (директор Крохмалюк І.В.).
Візит відбувся в межах профорієнтаційної роботи та за сприяння ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Копилова С.А., керівника відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки Адамовського В.І., начальника відділу освіти Борщівської міської ради Кашуби Г.Т.

Організатор заходу – кафедра іноземних мов факультету іноземної філології (завідувач кафедри Уманець А.В.). Учням презентували концерт-мюзикл «Across the Globe». У профорієнтаційній зустрічі взяли участь магістранти та студенти 1-3 курсів університету. Історичний факультет представляли Михайло Біляк, Катерина Ковтуняк, Діана Пацан та Артур Корженко. Студенти природничого факультету Анастасія Норкіна, Єлізавета Ставська, Марія Концунтейло, Ангеліна Болюк, Інна Баранюк, Тарас Воробець активно також долучилися до виїзного університетського заходу. Від факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології виступили студенти: Аліна Власова, Вікторія Квас-Сінкевич, Тетяна Куткіна, Катерина Столярчук, Владислава Джурик, Христина Заяць, Марія Лазурко, Олеся Костюк. Факультет української філології та журналістики презентували студенти Аліна Довга, Вікторія Кравчук, Анастасія Отвіновська, Ярослав Мельник, магістрантка Тетяна Муравська; економічний – Анна Кавунець. Технічний супровід свята забезпечував студент фізико-математичного факультету Віталій Смірнов, фотосупровід – студентка факультету української філології та журналістики Ольга Чуніна.
Наприкінці зустрічі учні переглянули відеоролик про Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, поспілкувалися зі студентами, цікавилися навчанням в університеті та ділилися планами на майбутнє.

Кафедра іноземних мов