Вітаємо з отриманням почесної нагороди!

22 березня 2019 року в головному корпусі Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ) відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського фестивалю «Читач року-2018», яка була організована та проведена директором наукової бібліотеки, доктором наук із соціальних комунікацій Сербіним О.О. Таку подію нагороджувати найактивніших читачів Олег Олегович започаткував минулого року.Спеціальними відзнаками було нагороджено найкращих читачів – понад 30 студентів, аспірантів та викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Також почесні дипломи отримали 65 переможців з університетських бібліотек інших закладів вищої освіти України. Крім того, було відзначено девять преміантів у спеціальних номінаціях «Найактивніший читач» у різних галузях (медицина, спорт, банківська справа, журналістика, театр, музика, менеджмент, політика).

Вітаємо кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Демчик Катерину Іванівну із заслуженою нагородою – дипломом у номінації «Найактивніший читач». Номінантка вдячна організаторам заходу та Климчук Людмилі Вікторівні, кандидатові історичних наук, директору бібліотеки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, за внесення її кандидатури до списку конкурсантів «Читач року-2018».

Прес-центр університету