Студенти досліджують говірки Поділля

12-13 квітня 2019 р. у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Подільська регіональна лексикологія: стан та перспективи». У роботі цієї конференції взяла активну участь студентка ІІ курсу факультету української філології та журналістики нашого вишу Марія Коваленко, яка розповіла про результати своєї наукової роботи із дослідження фразеології говірок Поділля і виголосила доповідь «Хліб як код національної культури» (науковий керівник – доцент кафедри української мови Коваленко Наталія Дмитрівна).

Студенти, які навчаються у Вінниці, Хмельницькому, Чернівцях, Умані і теж досліджують територіальне мовлення Поділля, мали можливість на конференції презентувати свої наукові напрацювання, брати участь у дискусіях, обмінятися досвідом.

Кафедра української мови висловлює щиру вдячність кандидату філологічних наук, доценту Інні Валентинівні Гороф’янюк, модератору конференції, за організацію та високий науковий рівень наукового заходу.

Кафедра української мови

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine