Урочистості з нагоди святкування Дня науки

20 травня 2019 року в актовій залі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня науки.

На цей захід були запрошені науковці нашого вишу, а також науково-педагогічні працівники університетів міста, викладачі міських коледжів, керівники та вчителі закладів загальної середньої освіти, студенти та учні.

Із цим святом присутніх привітали Михайло Сімашкевич, міський голова, Дмитро Васильянов, секретар міської ради, Світлана Старченко, начальник управління освіти і науки, Сергій Копилов ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Василь Кобильник проректор із науково-педагогічної роботи. Вітання з нагоди Дня науки від народного депутата України Володимира Мельниченка передала помічник депутата Тетяна Мельниченко.

Почесні гості разом із керівництвом університету вручили відзнаки та грошові винагороди талановитим учням – переможцям олімпіад та конкурсів Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, призерам конкурсу-захисту робіт МАН України.

Подякою Національної академії наук України, національного центру “Мала академія наук України” було відзначено Кобильника Василя Володимировича, кандидата політичних наук, доцента, проректора з науково-педагогічної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, голову депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Почесними грамотами виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради за успіхи в науковій, науково-дослідницькій роботі та з нагоди Дня науки відзначено викладачів університету:

Бєлову Олену Борисівну, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри логопедії та спеціальних методик;

Боровця Івана Івановича, кандидата історичних наук, доцента кафедри всесвітньої історії;

Зеленського Олексія Віталійовича, кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри математики;

Кобильника Василя Володимировича, кандидата політичних наук, доцента, проректора з науково-педагогічної роботи;

Любінську Людмилу Григорівну, доктора біологічних наук, доцента, завідувача кафедри біології та методик її викладання;

Марчишину Аллу Анатоліївну, доктора філологічних наук, доцента кафедри англійської мови;

Опалюк Тетяну Леонідівну, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;

Чеканську Оксану Анатоліївну, кандидата психологічних наук, доцента кафедри загальної та практичної психології;

Ящишину Ірину Володимирівну, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри економіки підприємтсва.

Такими ж грамотами було нагороджено:

Чорну Ілону Михайлівну, студентку І курсу освітнього ступеня “магістр” педагогічного факультету, переможця Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Початкова освіта” (перше місце).

Лазаренко Тетяну Миколаївну, студентку IV курсу педагогічного факультету, переможця Всеукраїнського конкусру студентских наукових робіт зі спеціальності “Початкова освіта” (перше місце).

Вітаємо професорсько-викладацький склад університету, всіх працівників та студентів із Днем науки та бажаємо успіхів у наукових дослідженнях.

Прес-центр університету