Зустріч із юристом

30 травня 2019 року в 206 аудиторії головного корпусу Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася зустріч студентів університету з  адвокатом, сетифікованим медіатором, начальником відділу стратегічних судових справ Асоціації юристів Кам’янця-Подільського Тетяною Петруньковою.

Вона розповіла присутнім про причини виникнення конфліктних ситуацій, позитивні та негативні сторони конфлікту та окреслила шляхи вирішення конфліктних ситуацій.

Чільне місце в доповіді займала проблема медіації (різновид альтернативного врегулювання спорів – прим. Ред.). Доповідач закцентувала увагу на принципі медіації, особливості кожного з етапів медіаційного процесу.

Зустріч відбулася в теплій дискусійній атмосфері, адже кожен охочий мав змогу почути відповідь на поставлене запитання.

Прес-центр університету