Мистецтво – вічний естетичний ідеал

27 травня 2019 року в мистецькому корпусі педагогічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся перегляд та оцінювання практичних робіт студентів 2 – 3 курсів із навчальних дисциплін художнього циклу: «Рисунок», «Живопис», «Художньо-прикладна графіка», «Віртуальне моделювання» викладачами кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва.

Кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри Сергій Луць представив дебютну експозицію ювелірних виробів студентів 3 курсу з дисципліни «Робота в матеріалі (за видами ДПМ)» спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво», виконаних на базі новоствореної майстерні ювелірного мистецтва та дизайну.

Про роботи студентів схвально відгукнулися викладачі кафедри. Роботи були оцінені високими балами. Це початок творчого поступу, фахового зросту наших талановитих студентів і формування їх як художників-ювелірів.

Ірина Паур, старший викладач кафедри образотворчого і
декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва