До змісту

Співпраця з Національним олімпійським комітетом України триває!

30 травня 2019 року в Житомирі відбувся Всеукраїнський семінар-нарада Національного олімпійського комітету України. Участь у ньому взяли представники всіх регіональних відділень НОК.

Теми семінару: шляхи та напрямки розвитку олімпійського руху в регіонах, стан підготовки до участі в ІІ Європейських іграх та Олімпійських іграх-2020, підвищення ролі атлетів та їхнього антуражу, підсумки діяльності спортивних осередків НОК за 2018 рік та шляхи підвищення ефективності роботи.

Активну участь у проведенні семінару взяв Леонід Гурман, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання, член виконавчого комітету відділення НОК України в Хмельницькій області.


Під час зустрічі з Сергієм Бубкою, президентом Національного олімпійського комітету України Леонід Дмитрович презентував ювілейне видання “Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка – 100 років поступу” та книгу “Олімпійці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка”.

Він закцентував увагу на тому, що наш університет завжди був і залишається базою для підготовки спортсменів найвищого рівня, зокрема в нашому виші навчалися 33 олімпійські чемпіони, які в різні часи вибороли 13 золотих, 5 срібних та 5 бронзових медалей. Приємно відзначити те, що особливу увагу на семінарі звернули на активність студентів та викладачів нашого університету під час проведення різних заходів під егідою Національного олімпійського комітету України.

Наприкінці зустрічі Леонід Гурман запросив Сергія Бубку, президента НОК України, відвідати заходи, присвячені святкуванню 70-річчя факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Цього ж дня в Житомирі відбувся Олімпійський день бігу, присвячений 125-річчю від дня заснування Міжнародного олімпійського комітету. Участь у забігові взяло участь близько 800 учасників.

Прес-центр університету

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте