“Європейські ігри-2019” тривають

21 червня 2019 року в столиці Республіки Білорусь – м. Мінськ розпочалися Другі Європейські ігри. До складу збірної команди України увійшли кращі з кращих вітчизняних спортсменів. Серед них – студенти та випускники факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Першою медалісткою у легкій атлетиці на цих змаганнях стала Марина Бех-Романчук, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, випускниця нашого університету, котра виборола бронзову медаль та третє призове місце в стрибках у довжину.

Як повідомляється на сторінках видання “sport.ua”, завдяки результату Марини, наша команда отримала 12 балів до загальнокомандного заліку. Наразі команда України очолює свою групу.

Прес-центр університету

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine