Стипендіати від NAWA-2019: літні курси польської мови та культури

Національне агентство академічних обмінів (NAWA) щорічно запрошує іноземних студентів та викладачів польської мови до Польщі на літні курси польської мови та культури.

Цього року до конкурсу долучилися Наталя Стахнюк, старший викладач кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, та студенти факультету іноземної філології спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (польська)).

На студентський конкурс було надіслано понад 1300 заяв, на викладацький (методичний курс) було подано близько 500 заяв, із яких відібрали 19 учасників із різних країн.

Програмою курсу передбачено проведення занять досвідченими лекторами, культурну та екскурсійну програму, фільмові проекти, інтеграційні зустрічі, безкоштовне харчування і проживання, виплату одноразової стипендії – 500 злотих студентам, 700 – викладачам.

Отож, вітаємо учасників програми – студенти факультету іноземної філології: Валерію Марунчак (1 курс), Дениса Бекешка, Андрія Пристая, Ганну Ричкун, Уляну Соловську, Діану Ткачук (3 курс), Надію Копалко, Альону Солтис (4 курс);

викладачів:Наталю Стахнюк, старшого викладача кафедри слов’янської філології та загального мовознавства факультету іноземної філології.

Особливу подяку учасники програми висловлюють учасниці програми NAWA за обміном пані Алєксандрі Столярчик, котра консультувала наших студентів-номінантів щодо заповнення форм заявок.

Відділ міжнародних звязків