З Днем Конституції України!

Шановні викладачі, працівники та студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Успіх багатьох починань неможливий без гідної правової основи, закладеної в нашу державність і правопорядок, неможливий без конституційної культури та конституційного поля, завдяки чому ми впевнено рухаємося до європейської демократичної спільноти. Саме Конституція України є нашим дороговказом і головним арбітром на цьому шляху.

Сьогодні Конституція України гарантує громадянам невід’ємні права і свободи, проголошує людину найвищою соціальною цінністю, а народ – єдиним джерелом влади. Дух нашої Конституції відповідає історичним прагненням українців: бути господарем на рідній землі і будувати європейську успішну державу.

Від щирого серця вітаю Вас із цим святом. Бажаю Вам міцного здоров’я, бадьорості духа, миру та добробуту. Нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.

Вірю, що віра у власні сили об’єднає нас на шляху утвердження конституційних ідеалів справедливості, рівності та свободи, можливості реалізуватися кожній особистості та нашій славній країні!

Сергій Копилов, ректор університету

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine