До змісту

ХV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль

У рамках ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що завершився у столиці Азербайджану в Баку 27 липня жіноча волейбольна юнацька збірна України U-17 посіла сьоме місце. На попередньому етапі змагань команди були поділені на дві підгрупи по чотири команди в кожній. Перша підгрупа: Росія, Румунія, Україна, Болгарія. Друга підгрупа: Італія, Білорусь, Німеччина і Туреччина. На жаль у своїй підгрупі юнацька збірна України посіла третє місце програвши збірним Росії (за результатами змагань посіла перше місце) та Румунії (за результатами змагань посіла друге місце) й вигравши у збірної Болгарії.

Другий раунд змагань передбачав ігри за 1-4 та 5-8 місця. Юнацька збірна України U-17  з волейболу не зуміла пробитися до півфіналу, тож змагалися за 5-8 місце. У першому протистоянні наша збірна програла збірній Білорусії з рахунком 1:3 й змушена була грати за 7-8 місце де здолала збірну Болгарії.

Приємно відзначити, що у складі юнацької збірної України U-17 є студентки факультету фізичної культури: Валерія Нудьга та Валерія Якушева.

Як зазначила головний тренер юнацької збірної України U-17 Юлія Іванівна Якушева: «На олімпійському фестивалі були представленні найсильніші збірні команди Європи, гравці яких у майбутньому будуть захищати честь національних збірних».

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте