Відкритий кубок ректора К-ПНУ імені Івана Огієнка з дзюдо

24 вересня 2019 року в залі одноборств відбувся відкритий кубок ректора К-ПНУ імені Івана Огієнка з дзюдо присвячений 70-річчю заснування факультету фізичної культури в абсолютних вагових категоріях серед чоловіків та жінок та майстер-клас для юних дзюдоїстів початкової підготовки ДЮСШ №2.

З надзвичайним інтересом юні дзюдоїсти та студенти споглядали за поєдинками майстрів дзюдо в рідних стінах університету. Затаївши подих за захоплюючими поєдинками спостерігали учні ДЮСШ та їх батьки. Вперше в абсолютних категоріях серед чоловіків та жінок приймали участь члени і кандидати в члени збірної команди України з дзюдо, студенти факультету фізичної культури:

Юрій  Гориславський – майстер спорту України;

Станіслав Семков – майстер спорту України;

Артур Пасічник – майстер спорту України;

Артем Рось – кандидат в майстри спорту України;

Євген Веркуш – майстер спорту України;

Дмитро Перебийнос – кандидат в майстри спорту України;

Олексій Бабенко – майстер спорту України;

Фарід Мамедов – майстер спорту України;

Сандро Наверіані – кандидат в майстри спорту України;

Сергій Мишалов – майстер спорту України;

Ганна Колосова – кандидат в майстри спорту України;

Вікторія Рудіч – майстер спорту України.

В упертій та зворушливій боротьбі за результатами поєдинків серед чоловіків та жінок в абсолютній ваговій категорії бронзовими призерами відкритого кубку ректора з дзюдо стали Юрій Гориславський та Артур Пасічник, срібними призерами стали Олексій Бабенко та Ганна Колосова, чемпіонами кубку ректора стали Євген Веркуш та Вікторія Рудіч.

Вітаємо всіх учасників та переможців змагань!

Спортклуб