Workshop “Why English” with Nab Darell

16 жовтня 2019 року за сприяння Лінгвістичного центру на базі нашого університету відбувся майстер-клас «Why English?». Досвідом ділився Неб Дерелл, ментор, викладач англійської мови з США. Два роки тому назад у Неба виникла ідея створити блог в Instagram, у якому він міг би допомагати вивчати англійську мову людям з усього світу. Сьогодні за його сторінкою @englishwithnab стежить 495 000 підписників, а сам він відвідує численні міста та університети по всій планеті й проводить там навчально-пізнавальні семінарами. Гаслом Неба є «I teach from the heart, not from the book». Неб зазначає, що вивченню мови також дуже допомагає віра в себе та у свої здібності. Він наголосив на тому, щоб молодь не боялася робити помилок, адже на помилках ми всі вчимося, самовдосконалюємося, а вони допомагають нам зреалізовувати наші плани й наміри.

Ось декілька порад від Неба:

1. Never make fun of someone who speaks broken English. It means they know another language.
  2. Don’t get frustrated with yourself.
  3. Believe in yourself.

Зустріч відбулася в доброзичливій і теплій атмосфері. Викладачі та студенти були неймовірно вражені щирою розмовою з Небом. Також Неб закликає всіх учити мови, адже «The limit of your languages. The limit of your world!».

Наталія Сліпачук, керівник Лінгвістичного центру

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine