Розшукуються майбутні еразмусівці!

Відкрито конкурс у межах програми ERASMUS+ на безкоштовне навчання у Жешувському університеті (м. Жешів, Республіка Польща).

Deadline – 10 листопада 2019 року.

Участь у конкурсі можуть взяти студенти/-ки 2-х, 3-х курсів бакалаврських та 1-го курсу магістерських програм. Учасники програми матимуть можливість весь 2-ий семестр 2019-2020 н.р. навчатись у Жешувському університеті (літній семестр від 17 лютого 2019 до 16 червня 2019 року).

Навчання наших студентів відбуватиметься за формою «zero-grant participants»:

студент (-ка) сплачує вартість проживання у гуртожитку в розмірі 350-400 PLN (близько 95 €) в місяць.

Кандидати повинні володіти англійською мовою не нижче рівня В1, а для навчання студентів факультету іноземної філології за спеціальністю 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)); 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) – не нижче рівня В2.

Конкурсантам необхідно підготувати Motivation letter.

Реєстрація учасників конкурсу здійснюється за посиланням з обов’язковим використанням корпоративної поштової скриньки kpnu.edu.ua.

Реєстраційна форма доступна за посиланням.

Детальнішу інформацію шукайте на офіційному сайті Жешувського університету.

Відділ міжнародних зв’язків

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine