Конкурс для студентів від Finance.ua

На сайті  Finance.ua є інформація для студентів про участь у грантовій програмі Scholarship. Учасники мають написати статтю на тему “Розвиток ринку кредитування в Україні в розрізі банків та мікрофінансових організацій” обсягом від двох до трьох тисяч слів. Матеріали надсилати на електронну адресу grant@mail.finance.ua з темою листа “Заявка на участь в Scholarship”.

За бажанням троє фіналістів конкурсу зможуть безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.

Розглядатимуться роботи студентів усіх українських закладів вищої освіти з першого по шостий курс (денна, заочна та вечірня форма навчання). Переможець цієї програми отримає грант для навчання на суму 18 000 гривень.

Початок прийому робіт – 2 вересня. Кінець прийому робіт – 1 листопада. Оголошення фіналістів – 15 листопада.

Більше про правила участі, основні вимоги та виграш дізнайтеся на сайтіScholarship від Finance.ua – https://finance.ua/ua/scholarship.

Прес-центр університету