Підписання угоди про співпрацю

25 жовтня на історичному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася зустріч професорсько-викладацького складу з делегацією Жешувського університету з Польщі.

Жешувський університет представляли Анджей Бонусяк (директор Інституту історії), Дам’ян Кнутель (магістр гуманітарних наук) та Барбара Янушкевич (доктор гуманітарних наук). Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю між історичним факультетом та інститутом історії Жешувського університету. Обговорено питання подальшої співпраці між вишами, проведення наукових конференцій, стажування для викладачів та студентів, а польським колегам запропоновано публікувати свої статті в наукових збірниках нашого університету.

Зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері.

Прес-центр університету