До змісту

День фахівця соціальної сфери

Першої неділі листопада в Україні, згідно з Указом Президента від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Колектив кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи організував та провів низку заходів, присвячених цьому дню.

6 листопада відбувся науково-практичний семінар «Прикладні методики в роботі фахівця соціальної сфери». Модератори заходу – Людмила Мельник, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри та Олег Опалюк, кандидат педагогічних наук, доцент. На семінарі наукові доповіді виголосили викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи і студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальне забезпечення». Учасники заходу виготовили  листівки у формі серця, які будуть передані до Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Також було проведено презентацію профорієнтаційного коміксу «Пригоди Соціального мена».Неймовірно захопливим був соціальний челендж, який зібрав три команди: «Чубчики», «Соціальні серця» та «Світло надії». Учасники змагалися у трьох конкурсах: соціальна пантоміма, вікторина та відтворення соціальних ситуацій під музичний супровід танго, хіп-хопу та макарени. З відривом у чотири бали перемогла команда «Світло надіі» на чолі з Людмилою Мельник.

На перервах студенти та викладачі факультету мали нагоду взяти участь у безпрограшній благодійній лотереї. Організаторами цього заходу були студенти першого курсу (Дана Базилюк, староста; Жанна Мельник, куратор кандидат психологічних наук, доцент кафедри).

Колектив кафедри висловлює подяку за фінансову підтримку заходу деканові факультету Віталію Співаку та магазину 911, відділу комп’ютерної техніки за надані для розіграшу призи (навушники, ліхтарики, mp3player) . Всього було зібрано 1210 грн. Усі кошти будуть використані для закупівлі подарунків дітям із неблагодійних сімей до Дня святого Миколая!

Наталія Гевчук, заступник декана

 з виховної та профорієнтаційної роботи

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте