Участь студентів-економістів у семінарі в межах грантової коучингової програми Кам’янця-Подільського

12 листопада 2019 року студенти економічного факультету взяли участь у мотиваційному семінарі в рамках грантової коучингової програми «Жіноче обличчя кам’янецького бізнесу», організованого Кам’янець-Подільською міською радою. Корисною для запрошених була заявлена тематика семінару: «Молодіжний нетворкінг або як знайти роботу після навчання».Упродовж заходу молодь мала змогу взяти участь в інтерактиві «Призначення жінки та чоловіка», запропонованому тренером-мотиватором. Особливо цікавим був виступ спікерів Н. Семенюк та Ю. Побережної, засновниць Бюро організації подорожей та бізнес-заходів «АтлАС», на тему «Формування якісної SMART-мети». Під час цих заходів студенти економічних спеціальностей нашого вишу мали змогу продемонструвати свої професійні знання і вміння.

Друга частина семінару була присвячена діалогу з підприємцями-практиками. Для присутніх студентів спеціальностей «Економіка підприємства» і «Менеджмент» економічного факультету цікаво й корисно було із перших уст дізнатися про секрети успіху засновниці творчої майстерні «Божена» Б. Філатової та засновника ТОВ «ЛМБ-33» О. Люби.Л. В. Горчак, керівник відділу навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, і В. Б. Буторіна, старший викладач кафедри економіки підприємства, розробили з представниками департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста напрямки подальшого залучення студентів до грантових економічних програм.

Вероніка Буторіна, старший викладач кафедри економіки підприємства

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine