До змісту

Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи

Педагогічний факультет нашого університету активно відзначав День української писемності та мови. Ранок розпочався з гучної української музики, яка лунала на кожній перерві, створюючи святковий настрій. Кожному, хто завітав до нас, дарували жовто-блакитний браслет як один з елементів української символіки. Такий цікавий аксесуар студенки виготовляли своїми руками.

Також у день святкування був встановлений сучасний dress code: вишита сорочка, джинси та білі кросівки, що виглядало досить стильно. Всі ми любимо фотографуватися, тому й підготували тематичну фотозону.

Кульмінацією свята був концерт, підготовлений студентами. Сценарій заходу був настільки різноманітний, що глядачі пережили океан позитивних емоцій. Захоплювали подих вірші, які кожним словом чуттєво проникали до наших сердець. Кожна пісня була виконана так щиро й милозвучно, що змушувала всіх підспівувати. Захопливо звучала бандура, а ще гучніше лунали жарти. Українці завжди були щедрими на гумор і сатиру, а наші студенти це неодноразово доводять.

Українська мова – це не лише мова художньої літератури. Нею спілкуються, мріють, виявляють почуття, жартують. Це слово синього неба і гомін нашої героїчної, нещасної і щасливої історії. Мова єднає різні покоління людей, вона передається, як заповіт, як найдорожча спадщина,

тому так важливо проводити такі заходи, щоб підтримати свідомість національної єдності українського народу, любов до Батьківщини й пошану до себе.

Руся Мавдрик, студентка 3 курсу педагогічного факультету

Share Our Posts

Share this post through social bookmarks.

  • Delicious
  • Digg
  • Newsvine
  • RSS
  • StumbleUpon
  • Technorati

Коментарі

Скажіть нам, що ви думаєте