Пізнавальна екскурсія до турфірми Aurinia Tour

29 листопада 2019 року студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (напрями підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа») в межах вивчення дисципліни «Основи туризмознавства» разом із Богданою Опрею, доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, відвідали туристичну фірму Aurinia Tour.Вони поспілкувалися з менеджером із туризму та дізналися багато цікавого про функціонування туристичного ринку в Україні.

Згідно з інформацією, котру отримали студенти найпопулярнішими туроператорами в Україні на сьогодні є : Join UP!, ANEX Tour, «Акорд Тур», CORAL, PEGAS тощо. Основні напрямки, які обирають українські туристи, – це Туреччина, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Албанія. Майбутні фахівці туристичної справи мали змогу побачити, як обирається та продається туристичний продукт та за якими критеріями менеджер формує туристичну пропозицію. Під час спілкування з туристичним агентом студенти ознайомилися з корисною і пізнавальною інформацією, що стосується продажу туристичних послуг.

Аріана Руснак, студентка першого курсу економічного факультету

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine