Вітаємо з високою нагородою!

Колектив Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка сердечно вітає СМОЛІЯ Валерія Андрійовича, директора Інституту історії України Національної академії наук України, академіка НАН України, випускника 1970 року історичного факультету нашого вишу, а тепер – голови Наглядової ради університету, професора кафедри всесвітньої історії, з високою державною нагородою – орденом Ярослава Мудрого І ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Пишаємося високим державним пошануванням праці Валерія Андрійовича в розбудові просвітництва, в осягненні наукових вершин, плеканні духовних традицій та українотворчості!

Дякуємо за самовіддану працю та всебічну підтримку нашого університету і бажаємо творчого натхнення, безкінечного завзяття і сили у звершенні задуманих планів, нових перемог і плідних результатів в ім’я утвердження українства, всепереможних високої духовності та гідності!

Колектив університету