5 причин взяти участь у легкоатлетичному пробізі “Біг заради здоров’я”

Завтра всі-всі-всі мають змогу пробігтись вулицями міста. “Біг заради здоров’я” – це ще один захід всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю “Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти”. Починається пробіг о 14:00. Точка відправлення – Європейський сквер.

Якщо ви ще сумніваєтесь – бігти чи не бігти, читайте далі.

Біг “розганяє” думки, допомагає прийняти важливі рішення і позбутися жалю до себе. Після хорошої пробіжки часом відчуваєш себе абсолютно новою людиною.

Спортсмени знають, що біг допомагає очистити свідомість. Бракує натхнення, щоб подолати творчу кризу? Пробіжись. Не можеш прийняти доленосне рішення? Пробіжись. Голова йде обертом, сумно або просто не вистачає впевненості? Пробіжись.

Тож якщо вам, для того, щоб почати бігати – не вистачало рішучості чи компанії – приходьте завтра о 14:00 на Європейський сквер.

Оксана Грушанська