Наші спортсмени – кращі серед кращих!

Цими днями в Мінську (Республіка Білорусь) проводяться Другі Європейські ігри. Хоч і змагання все ще тривають, проте ми вже маємо перших переможців.

Першою золотою медаллю відзначилася Дар’я Білодід, чемпіонка Європи з дзюдо, багаторазова чемпіонка світу, студентка факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Як повідомляється на сайті “Укрінформ”, 18 річна Білодід виборола золоту медаль у ваговій категорії до 48 кг, завдавши поразки у фіналі чинній чемпіонці Європи, 24-річній дзюдоїстці Ірині Долговій.

У іншому поєдинку за “золото” Європейських ігор боровся столичний дзюдоїст, випускник нашого університету Георгій Зантарая (66 кг). В двобої з італійцем Маттео Медвесом Георгій здобув упевнену перемогу.

Прес-центр університету