Переможці стипендії ім. Фулбрайта

На факультеті іноземної філології традиційно приділяється велика увага якості підготовки спеціалістів, майбутніх викладачів іноземних мов. Так, випускники факультету, нині декан А.І.Миколайчук та старший викладач кафедри англійської мови А.П. Ситник успішно пройшли програми ім. Фулбрайта, що посідає чільне місце у системі міжнародної освіти та діє у 155 країнах світу.

Викладач кафедри англійської мови Н.Г. Коваль стала переможницею стипендії ім. Фулбрайта 2014 року для проходження стажування у Сполучених Штатах Америки. Наталя Григорівна вже ставала переможницею американських академічних програм «IREXUndergraduateprogram» і «FutureLeadersExchangeProgram». З метою покращення міжнародних зв’язків та активізації навчально-методичної роботи на факультеті іноземної філології під керівництвом декана А.І.Миколайчук відкрито Центр американо-британських студій, де студенти мають змогу ознайомитись як з програмами Фулбрайта, так і з іншими, зокрема, з навчальними програмами та методиками викладання англійської мови в коледжах Кембриджського університету.

Наталія Дворницька, заступник декана факультету
іноземної філології з виховної роботи