Природнича освіта: проблеми та шляхи їх вирішення

7 жовтня 2014 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася науково-практична конференція «Природнича освіта: проблеми та шляхи їх вирішення». Організаторами форуму виступили Інституту педагогіки НАПН України, департамент освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницький ОІППО, Хмельницька ГПА та управління освіти і науки Хмельницької міської ради.

Присутніми були управлінці, науковці, методисти, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів освіти області.

Кам’янець-Подільський національний університет представляли доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біології та методики її викладання Людмила Григорівна Любінська, заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи Валентина Анатоліївна Колодій та кандидат педагогічних наук, доцент Наталя Вікторівна Казанішена. Було заслухано низку доповідей, в яких висвітлено роль природничої освіти у формуванні світогляду школяра, актуальні питання підготовки вчителів до виконання науково-дослідної роботи учнів, особливості викладання природничих дисциплін на сучасному етапі тощо.

Валентина Колодій, заступник декана
з виховної та профорієнтаційної роботи
природничого факультету