Паркан педагогічного факультету тепер синьо-жовтий

У вівторок, 21 жовтня, патріотичними кольорами замайорів паркан навчального корпусу №6 педагогічного факультету К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Нікого не чекаючи, ні на кого не нарікаючи студенти об’єдналися, закупили фарбу і почали перетворювати простір довкола. Їх підтримували перехожі, які висловлювали свої враження від побаченого.Паркан, розфарбований в кольори національного прапору – це не просто спосіб оновити дизайн факультету, а прагнення показати, що студенти – патріоти, які прагнуть зберегти єдиною нашу державу. Адже ми живемо в країні, яка на сьогодні переживає важкий для неї час. Хто як не ми – майбутні вчителі повинні прокладати місточки до єдності і миру. Ніхто крім нас не зробить наше місто красивим, а країну сильною.

Віра Демянчук, голова студентського
самоврядування педагогічного факультету