Слова вдячності за наукову співпрацю

Академік М. Жулинський, який очолює Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України, висловив подяку ректорові Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, професору С. Копилову та координаторові науково-практичного семінару «Українська література в контексті європейської та світової культури» доценту О. Рарицькому.

Вдалий формат семінару, котрий відбувся у стінах нашого університету на базі кафедри історії української літератури та компаративістики, уможливив ознайомлення ІЛ НАНУ викладачів і студентів з новими розробками та виданнями сучасного академічного літературознавства. Така форма співпраці між установами НАН України та університетами, за словами М. Жулинського, є дуже перспективною. Науковці сподіваються на її подальший розвиток задля процвітання вітчизняної освіти та науки.

Ольга Комарова,
гол. редактор газети