Факультет іноземної філології долучився до обговорення питань мобільності науковців в рамках пріоритетів ЄС

Викладач факультету іноземної філології Микола Іванович Федорів взяв участь у роботі семінару “Інструменти підтримки мобільності науковців в рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки”, що відбувся 17 березня 2015 р. у Європейському університеті м. Києва.

Організатором заходу виступили: Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), м. Бидгощ, Університет Економіки (WSG), м. Бидгощ, Європейський Центр ім. Роберта Шумана, Мережа пунктів Європейської Інформації Europe Direct.

Під час роботи на семінару розглядалися такі питання:
− програма Horizon 2020: її структура, умови участі, конкурсна документація;
− акція Marie Sklodowskiej – Curie;
Erasmus + – програма співпраці і мобільності у сфері освіти;
− роль післядипломної освіти в сучасному європейському освітньому просторі.

Детальну інформацію щодо проектів можна знайти на сайті http://www.ceasc-bw.com/products/naukovo-praktichnij-seminar/, а також на кафедрі німецької мови.

Н.І. Дворницька, заступник декана
з виховної роботи факультету іноземної філології