Пройдись пішки – допоможи солдату!

Студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 31 березня 2015 року організували благодійну акцію на підтримку учасників АТО. Враховуючи мінімальний студентський бюджет, за девіз акції було взято такі слова: «Пройдись пішки – допоможи солдату». Студентам було запропоновано один раз відмовитися від проїзду в маршрутці та здати кошти на підтримку української армії.

Студентська молодь із великим завзяттям узялася за збір коштів, адже навіть мінімальний внесок може допомогти українським солдатам. Акцію підтримали як студенти, так і викладачі. У результаті назбирали пристойну суму та придбали на ці кошти продукти харчування, які замовляли наші захисники волонтерам.

Богдана Опря, старший викладач
кафедри туризму та економічної теорії