Міський голова зустрівся зі студентами

Спілкування з жителями міста – ключ до успіху міського голови. 21 квітня відбулася зустріч Михайла Сімашкевича зі студентами навчальних закладів Кам`янця-Подільського. На заході також були присутні активісти К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Мер розповів про розвиток міста, робочі місця для молодих спеціалістів, інвестиції, інфраструктуру, турботу про людей із особливими потребами, тощо. Михайло Євстафійович наголосив, що хороший міський голова – це менеджер, а не політик.

Також міський голова закликав молодь самим творити добробут і вірити у перемогу, краще майбутнє для нашого міста та України. Після завершення розмови Михайло Сімашкевич разом зі студентами взяв участь у флешмобі на підтримку Кам’янця-Подільського, як Молодіжної столиці Європи.

Лілія Надвідна,
кореспондент газети