Перемоги волейболістів

Чоловіча команда з волейболу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка принесла нові перемоги. Цьогоріч вони стали чемпіонами ХІІ літньої універсіади України серед вишів (Суми) і ІV Міжнародного турніру «Кубок свободи», присвяченого пам’яті героїв небесної сотні (Чернівці).

Уже вшосте наша команда стала чемпіонами вищої студентської ліги України серед вишів (2010-2015 р.р.).

Варто також згадати інші нагороди і титули чоловічої команди з волейболу:

• чемпіони ІІІ спортивних ігор України серед вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації (Харків, 2012 р.);
  • переможці ІХ українсько-польського студентського волейболу міжнародного фестивалю (Чернівці, 2012 р.);
  • студенти В.О.Ковальчук, А.В. Тупчій, О.В. Жуматій – срібні призери ХХVІ Всесвітньої універсіади (Пекін, 2011 р.);
  • студент О.Ю. Плотницький – срібний призер чемпіонату світу з пляжного волейболу.

Укотре вітаємо спортсменів та бажаємо підкорення нових олімпійських вершин.

Є.П. Козак, доцент кафедри
спорту і спортивних ігор,