Підсумки XXVIII Всесвітньої літньої Універсіади-2015

Студенти факультету фізичної культури Університету Огієнка в котрий раз чудово представили свою альмаматер у змаганнях щорічної Всесвітньої літньої Універсіади, яка цього року відбулася у Кореї.

Отож, пригадаємо ще раз срібних та бронзових призерів змагань світового рівня. Срібло вибороли Ігор Радівілов у спортивній гімнастиці, Дмитро Шоркін та Юрій Томін – у волейболі. Бронзою скарбницю спортивних досянень університету поповнили цьогоріч спортивні гімнасти Ігор Радівілов, Віталій Арсеньєв, Микита Єрмак та дзюдоїст Денис Толкач.

«Щиро вдячні Вам і усьому професорсько-викладацькому складу за вагомий внесок у справу розвитку фізкультурно-спортивного духу…», – зазначив у офіційному листі ректору нашого університету заступник міністра освіти А. Гевко.

Ольга Комарова,
гол. редактор газети