Срібло та бронза – чергові нагороди аналітиків університету

Цьогоріч, узявши участь у ІІ етапі Європейсько-Азіатської та національної першостей з наукової аналітики в галузі дидактики фізики команда науковців, – Атаманчук П.С., (науковий керівник проекту) доктор педагогічних наук, професор; Атаманчук В.П., кандидат філологічних наук, доцент; Білик Р.М., кандидат педагогічних наук, доцент; Ніколаєв О.М., кандидат педагогічних наук, доцент; Роздобудько М.О., кандидат педагогічних наук; Семерня О.М., кандидат педагогічних наук, доцент, – здобула високі нагороди першості – Дипломи срібного та бронзового призерів (див. світлини).

Наукова доповідь «Компетентность специалиста-педагога как мера качества его образования», з якою наша команда виступила у першостях опублікована у науковому виданні за британською юрисдикцією («Problems of quality of knowledge and personal self-actualization in terms of social transformations. Peer-reviewed materials digest (collective monograph) published following the results of the XCVI International Research and Practice Conference and I stage of the Championship in Psychology and Educational sciences (London, June 18 – June 24, 2015) / Intemational Academy of Science and Higher Education; Organizing Committee: T. Morgan (Chairman), B. Zhytnigor, S. Godvint, A. Tim, S. Serdechny, L. Streiker, H. Osad, I.  Snellman, K. Odros, M. Stojkovic, P Kishinevsky, H. Blagoev – London: IASHE, 2015. – P. 34-37.»)  та удостоєна комплексного наукометричного  сертифіката індексації авторської публікації.

Завдяки отриманим нагородам Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка третій рік поспіль здобуває лідерство у рейтингах університетів (національному та Європейському).

Рейтиг університетів у національній першості з наукової аналітики:

І.М. Конет, проректор з наукової роботи
П.С. Атаманчук, завідувач кафедри МВФ і ДТОГ
.М. Білик, керівник відділу наукової роботи
та міжнародних зв’язків