Заклали алею на честь Івана Огієнка

19 листопада в рамках акції «Посади дерево – врятуй планету» на вулиці  Огієнка (уздовж університетського стадіону) заклали алею на честь Івана Івановича Огієнка. Акцію організували такі факультети: природничий, фізико-математичний та факультет фізичної культури. Захід активно підтримав ректорат університету: Копилов С.А., ректор університету; Кобильник В.В., проректор з науково-педагогічної роботи; Конет  І.М., проректор з наукової роботи.

Також до заходу долучились: Матвєєв М.Д., декан природничого факультету; Щирба В.С., декан фізико-математичного факультету; Любінська Л.Г., завідувач кафедри біології та методики її викладання; Любинський О.І. завідувач кафедри екології; Атаманчук П.С, завідувач кафедри МВФ і ДТОГ; Гурман Л.Д., завідувач кафедри легкої атлетики з методикою викладання; Тарасенко М.О., заступник декана з наукової роботи природничого факультету, а також студенти факультету фізичної культури та природничого факультету.

Тарасенко М.О. заступник декана з
наукової роботи природничого факультету