Публікація від .

« Всі події

• Ця подія вже відбулась.

Конференція студентів

February 20 @ 14:00 - 17:00

Порядок денний:

1. Затвердження Положення про студентське самоврядування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доповідає заступник спікера студентського сенату Сидорчук О.О.).
  2. Затвердження Положення про порядок проведення прямих таємних виборів студентів до колегіальних органів управління та органів громадського самоврядування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доповідає голова студентської виборчої комісії університету Штефанко Ю.В.).
  3. Затвердження Кошторису видатків на утримання органів студентського самоврядування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2018 рік (доповідає спікер студентського сенату Воронецький В. В.).
  4. Обрання контрольно-ревізійної комісії для здійснення поточного контролю за станом використання майна та виконання бюджету органів студентського самоврядування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Відповідальні за проведення:

Воронецький Віталій Вадимович