Засідання ректорату

14/11/2019 12:30 - 17:00

Засідання ректорату

Порядок денний

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає Сергій Анатолійович Копилов, ректор університету.

1. Стан підготовки структурних підрозділів університету до атестації здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня.

Доповідає Володимир Анатолійович Дубінський, перший проректор.

1. Відповідність освітньо-професійних програм і навчальних планів підготовки фахівців спеціальностей університету, набір на які здійснено в 2019 році, чинним стандартам вищої освіти.

Доповідає Геннадій Володимирович Бесарабчук, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти.

1. Стан навчально-методичного забезпечення дисциплін навчальних планів підготовки фахівців спеціальностей факультету фізичної культури.

Доповідають Іван Іванович Стасюк, декан факультету фізичної культури, Людмила Миколаївна Воєвідко, керівник навчально-методичного відділу, голова комісії.

Різні.

Share this post through social bookmarks.

• Delicious
  • Newsvine