Засідання ректорату

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає С.А. Копилов, ректор університету.

1. Стан підготовки до акредитації освітньо-професійних програм «Екологія» зі спеціальності 101 Екологія та «Управління персоналом та економіка праці» зі спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Доповідають О.І Любинський, І.А. Андрейцева, гаранти освітніх програм; В.В. Кобильник, проректор з науково-педагогічної роботи, голова комісії.

1. Організація навчання іноземних громадян та осіб без громадянства в університеті: аналіз та перспективи.

Доповідає Т.В. Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків.

1. Стан організації соціально-психологічного супроводу учасників освітнього процесу в університеті та основні завдання щодо його поліпшення.

Доповідає Ю.П. Данчук, старший викладач кафедри загальної та практичної психології, відповідальна за забезпечення діяльності соціально-психологічної служби університету.

1. Різні.

Подія закінчиться.