Публікація від .

« Всі події

• Ця подія вже відбулась.

Засідання ректорату

October 12 @ 13:30 - 17:00

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.
Доповідає В.О. Гнатюк, в. о. ректора університету.

2. Стан готовності матеріально-технічної бази та соціально-побутової сфери університету до роботи в осінньо-зимовий період.
Доповідають О.М. Рачковський, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази), М.В. Моштак, голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів університету, голова комісії з підготовки питання.

3. Формування професійних компетентностей студентів освітнього ступеня «магістр» спеціальностей 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність галузі знань 07 Управління та адміністрування і 017 Фізична культура і спорт галузі знань 01 Освіта/Педагогіка під час проходження виробничих практик та заходи щодо їх підвищення.
Доповідають І.В. Ящишина, завідувач кафедри економіки підприємства, М.В. Прозар, завідувач кафедри спорту і спортивних ігор, Л.М Римар, завідувач практики університету, голова комісії з підготовки питання.

4. Підсумки прийому до аспірантури і докторантури університету та завдання з розвитку й вдосконалення освітньо-наукових програм підготовки докторів філософії.
Доповідає Л.І. Дмитрецька, завідувач аспірантури і докторантури.
5. Різні.

Дата: