Публікація від .

« Всі події

• Ця подія вже відбулась.

Засідання ректорату

March 15 @ 13:30 - 17:00

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає С.А. Копилов, ректор університету.

1. Стан викладання іноземних мов на курсах із вивчення іноземних мов Лінгвістичного центру університету та рівень знань іноземних мов слухачів цих курсів.

Доповідають Т.В. Сторчова, керівник лінгвістичного центру, О.В. Галайбіда, завідувач кафедри англійської мови, голова комісії з підготовки питання.

1. Організація та проведення Всеукраїнської олімпіади Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка фізико-математичним та природничим факультетами.

Доповідають В.С. Щирба, декан фізико-математичного факультету, М.Д. Матвєєв, декан природничого факультету, В.С. Кшевецький, декан факультету іноземної філології, голова комісії з підготовки питання.

1. Різні.

Дата: