Публікація від .

« Всі події

• Ця подія вже відбулась.

Засідання ректорату

November 8 @ 13:30

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає Сергій Анатолійович Копилов, ректор університету.

1. Діяльність бібліотеки з інформаційної підтримки освітнього процесу та наукової діяльності в університеті, в тому числі з використанням сучасних програмних продуктів.

Доповідають Людмила Вікторівна Климчук, директор бібліотеки, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, Володимир Анатолійович Федорчук, голова комісії.

1. Організація роботи з проведення набору слухачів на підготовчі курси університету в 2018-2019 н.р.

Доповідає Володимир Іванович Адамовський, керівник відділу профорієнтаційної роботи та доуніверситетської підготовки, доцент кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, кандидат історичних наук, доцент.

1. Різні.

Дата: