Публікація від .

« Всі події

• Ця подія вже відбулась.

Засідання ректорату

December 6 @ 13:30

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає В.О. Гнатюк, в. о. ректора університету.

1. Умови для проживання, навчання, спортивного і культурного відпочинку студентів у гуртожитках університету та заходи щодо їх поліпшення.

Доповідають О.М. Рачковський, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази), М.В. Моштак, голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів університету, голова комісії.

1. Забезпечення організаційно-методичного супроводження процесу формування рейтингових показників діяльності науково-педагогічних працівників кафедр і факультетів університету.

Доповідає  Г.В. Бесарабчук, керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти.

1. Можливості розширення переліку платних послуг, що можуть надаватися структурними підрозділами університету та шляхи їх реалізації.

Доповідає О.Г. Марченко, заступник головного бухгалтера.

Різне.

Дата: