« Всі події

• Ця подія вже відбулась.

Засідання ректорату

January 12 @ 13:30 - 17:00

Порядок денний:

1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти.

Доповідає С.А. Копилов, ректор університету.

1. Результати моніторингу якості комплексів навчально-методичного забезпечення дисциплін навчальних планів підготовки фахівців напрямів підготовки та спеціальностей освітніх ступенів “бакалавр”, “магістр” та стан його оприлюднення на офіційному веб-сайті університету.

Доповідає Л.М. Воєвідко, керівник навчально-методичного відділу.

1. Стан соціальних умов та питання соціальної захищеності й оздоровлення працівників та студентів університету.

Доповідають Б.О. Коваленко, голова профспілкового комітету працівників університету; М.В. Моштак, голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів університету, Е.О. Жигульова, голова профбюро працівників факультету фізичної культури, голова комісії з підготовки питання.

1. Різні.

Дата: