Публікація від .

« Всі події

• Ця подія вже відбулась.

Засідання вченої ради університету

June 26 @ 13:30

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Стан виконання Плану заходів з підготовки та відзначення 100-річчя Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Доповідає ректор Копилов С.А.

2.  Звіти випускників докторантури й аспірантури університету денної та заочної форм навчання про виконання індивідуальних планів роботи.

Доповідають випускники докторантури й аспірантури університету денної та заочної форм навчання.

1. Діяльність кафедри філософських дисциплін з формування інтегральних, загальних і спеціальних (фахових, предметних) компетентностей у здобувачів вищої освіти.

Доповідає завідувач кафедри філософських дисциплін Найчук А.В.

1. Затвердження Положення про рейтингове оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Доповідає керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Бесарабчук Г.В.

1. Реорганізація відділу наукової роботи і міжнародних зв’язків та створення на його базі відділу наукової роботи та відділу міжнародних зв’язків.

Доповідає ректор Копилов С.А.

1. Затвердження кандидатур студентів на призначення іменних, академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Доповідає керівник навчального відділу Боднар І.Є.

1. Обрання науково-педагогічних працівників університету на вакантні посади кафедр університету (завідувача, професора; професора; доцента).

1. Різні.

Дата: