Знайти події

Події місяця

Events List Navigation

September 2017

Міжнародна наукова конференція «Україна і Велике князівство Литовське в XIV–XVIII ст.: політичні, економічні, міжнаціональні та соціокультурні відносини у загальноєвропейському вимірі»

September 13 @ 12:00 - September 16 @ 18:00
+ Google Map

Міжнародна наукова конфе­ренція «Україна і Велике князівство Литовське в XIV–XVIII ст.: політичні, економічні, міжнаціональні та соціокультурні відносини у загальноєвропейському вимірі»

Засідання вченої ради університету

September 21 @ 13:30 - 17:00
Зал засідань

ПОРЯДОК ДЕННИЙ Аналіз результатів літньої екзаменаційної сесії 2016-2017 навчального року, атестації студентів у 2017 році та основні завдання з удосконалення організації освітнього процесу й підвищення якості підготовки фахівців в університеті на 2017-2018 навчальний рік. Доповідають декани факультетів, керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Розумовська О.Б. Підсумки вступної кампанії 2017 року і завдання з планування, організації та забезпечення прийому на 2018 рік. Доповідає відповідальний секретар приймальної комісії Глушковецький А.Л. Звіти докторантів першого, другого та третього років перебування в…

Дізнатися більше »

Міжнародна наукова конференція “Питання оптимізації обчислень (ПОО-XLІV)”, присвяченій 60-річчю від дня заснування Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України.

September 26 @ 12:00 - September 29 @ 18:00

Дізнатися більше »

Міжнародна наукова інтернет-конференція «Теоретичні і практичні основи управління процесами компетентнісного становлення майбутнього учителя фізико-технологічного профілю»

September 27 @ 12:00 - September 28 @ 18:00
+ Google Map

Міжнародна наукова інтернет-конференція “Теоретичні і практичні основи управління процесами компетентнісного становлення майбутнього учителя фізико-технологічного профілю”

Дізнатися більше »

ХV з’їзд Всеукраїнського Лікарського товариства (ВУЛТ)

September 28 @ 12:00 - September 29 @ 18:00
+ Google Map

ХV з’їзд Всеукраїнського Лікарського товариства (ВУЛТ)

October 2017

VII Міжнародна наукова конференція “Мова, культура і соціум у гуманітарній парадигмі”

October 5 @ 09:00 - October 6 @ 18:00

Дізнатися більше »

XІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти»

October 6 @ 12:00 - October 7 @ 18:00
+ Google Map

XІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю  «Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти»

Дізнатися більше »

VІІІ Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми історичної та теоретичної поетики»

October 13 @ 08:00 - October 14 @ 17:00

Дізнатися більше »

Міжнародна наукова конференція «Кам’янець-Подільський в українсько-турецьких історичних відносинах XVI – XVIII ст.»

October 17 @ 08:00 - October 18 @ 17:00
+ Google Map

Міжнародна наукова кон­ференція «Кам’янець-Подільський в українсько-турецьких історичних відносинах XVI–XVIII ст.»

Дізнатися більше »

І Всеукраїнська науково-практична конференція «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії педагога з дитиною»

October 19 @ 12:00 - October 20 @ 18:00