Публікація від .

Події місяця

Events List Navigation

September 2017

Міжнародна наукова конференція “Питання оптимізації обчислень (ПОО-XLІV)”, присвяченій 60-річчю від дня заснування Інституту кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України.

September 26 @ 12:00 - September 29 @ 18:00

Дізнатися більше »

ХV з’їзд Всеукраїнського Лікарського товариства (ВУЛТ)

September 28 @ 12:00 - September 29 @ 18:00
+ Google Map

ХV з’їзд Всеукраїнського Лікарського товариства (ВУЛТ)

October 2017

VII Міжнародна наукова конференція “Мова, культура і соціум у гуманітарній парадигмі”

October 5 @ 09:00 - October 6 @ 18:00

Дізнатися більше »

XІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти»

October 6 @ 12:00 - October 7 @ 18:00
+ Google Map

XІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю  «Формування здорового способу життя студентської та учнівської молоді засобами освіти»

Засідання ректорату

October 12 @ 13:30 - 17:00
Зал засідань

Порядок денний: 1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти. Доповідає В.О. Гнатюк, в. о. ректора університету. 2. Стан готовності матеріально-технічної бази та соціально-побутової сфери університету до роботи в осінньо-зимовий період. Доповідають О.М. Рачковський, проректор з науково-педагогічної роботи (адміністративно-господарська робота та розвиток матеріально-технічної бази), М.В. Моштак, голова первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів університету, голова комісії з підготовки питання. 3. Формування професійних компетентностей студентів освітнього ступеня «магістр» спеціальностей 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність…

Дізнатися більше »

VІІІ Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми історичної та теоретичної поетики»

October 13 @ 08:00 - October 14 @ 17:00

Дізнатися більше »

Міжнародна наукова конференція «Кам’янець-Подільський в українсько-турецьких історичних відносинах XVI – XVIII ст.»

October 17 @ 08:00 - October 18 @ 17:00
+ Google Map

Міжнародна наукова кон­ференція «Кам’янець-Подільський в українсько-турецьких історичних відносинах XVI–XVIII ст.»

Дізнатися більше »

І Всеукраїнська науково-практична конференція «Від творчого педагога до творчої дитини: гармонія партнерської взаємодії педагога з дитиною»

October 19 @ 12:00 - October 20 @ 18:00

Дізнатися більше »

Інтерактивний профорієнтаційний захід «ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ»

October 24 @ 12:00 - 17:00
+ Google Map

До уваги майбутніх абітурієнтів, їх батьків та всіх бажаючих здобути освіту! Якщо Ви ще не вирішили, куди піти навчатися, і бажаєте отримати вичерпну інформацію про навчальні заклади Хмельницької області, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка спільно з Кам’янець-Подільським міським та районним центрами зайнятості запрошують вас відвідати інтерактивний профорієнтаційний захід «ПОДОРОЖ У СВІТ ПРОФЕСІЙ». Контактні телефони: 3-49-81, 9-12-14, 0673021783

October 26 @ 09:00 - October 27 @ 17:00
+ Google Map

Міжнародна наукова конференція «Григорій Костюк та його доба» (присвячена 115-річчю від дня народження літературознавця).