Публікація від .

November 6 @ 08:00 - November 7 @ 17:00

8

November 8 @ 08:00

Всеукраїнський студентський круглий стіл на тему: «Педагогічна майстерність сучасного вчителя: проблеми, завдання й пріоритети» Відповідальні за проведення: Кучинська Ірина Олексіївна Тел. (097) 2625737 e-mail:  kaf_pedagog@kpnu.edu.ua

Засідання ректорату

November 8 @ 13:30

Порядок денний: Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти. Доповідає Сергій Анатолійович Копилов, ректор університету. Діяльність бібліотеки з інформаційної підтримки освітнього процесу та наукової діяльності в університеті, в тому числі з використанням сучасних програмних продуктів. Доповідають Людмила Вікторівна Климчук, директор бібліотеки, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри архівознавства,...

9

ІV Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Вербальні культурні коди сучасної української мови»

November 9 @ 08:00 - 17:00

ІV Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Вер­бальні культурні коди сучасної української мови»

10
11
12

November 12 @ 09:00 - November 14 @ 17:00

Круглий стіл до 1030-річчя Хрещення Київської Русі – України на тему: «Виховання молодого покоління в світлі християнських цінностей в складний для України час». Відповідальні за проведення: Банас Тарас Васильович Тел.: (097)9424231 e-mail: k–p.duhovna_rada@ukr.net

13

14

15
16

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Акту­альні проблеми сучасної психології: перспективні та пріоритетні напрями наукових досліджень молодих науковців»

November 16 @ 08:00 - 17:00

17