Знайти події

12
13
14

Звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів і здобувачів університету

Березень 14 @ 13:30 - Березень 15 @ 15:00

15

Березень 14 @ 13:30 - Березень 15 @ 15:00

16

ІІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної освіти та науки України»

Березень 16 @ 09:30 - 19:00

ІІІ Всеукраїнська студентська наукова конференція «Актуальні проблеми та перспективи розвитку сучасної освіти та науки України»

Круглий стіл на тему: «Роль Реформації в соціально-економічному, історичному, культурному і духовному розвитку суспільства»

Березень 16 @ 09:30 - 13:30

Засідання ректорату

Березень 16 @ 13:30 - 17:00

Порядок денний 1. Інформування членів ректорату, керівників структурних підрозділів про нормативно-правові та розпорядчі документи в галузі освіти. Доповідає С.А. Копилов, ректор університету. 2. Організація самостійної роботи студентів факультету української філології та журналістики та заходи щодо її поліпшення. Доповідають Б.О. Коваленко, декан факультету української філології та журналістики;                          В.А. Дубінський, декан історичного факультету, голова комісії з підготовки питання....

17
18
19
20
21
22
23

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Сучасні тенденції у розвитку науки та освіти»

Березень 23 @ 12:00 - 18:00

24
25
26
27
28
29
30

І Всеукраїнська наукова конференція «Українська та іноземні мови в початкових класах: актуальні проблеми й інноваційні технології навчання»

Березень 30 @ 12:00 - 18:00

31