Студент спеціальності Менеджмент Олег Кононов став учасником огляду-конкурсу «Живи та працюй на Хмельниччині»

Студент 3 курсу спеціальності 073 Менеджмент Олег Кононов став учасником огляду-конкурсу «Живи та працюй на Хмельниччині» комп’ютерних презентацій «Підприємцями не народжуються – ними стають!». Захід орієнтований на мотивацію до легальної праці, самозайнятості, сприяння розвитку підприємницької ініціативи молоді. У презентації Олег описує побудову ділової кар’єри працівників компанії AREA GROUP, яка спеціалізується на операціях з нерухомості, маркетингу та просуванні, дизайні інтер’єру, оздобленні квартир і будинків «Під ключ».

Кафедра менеджменту