Гостьова лекція професора Світлани Миронової для здобувачів вищої освіти третього рівня освіти спеціальності 016 спеціальна освіта СумДУ

20 березня в межах співпраці з Сумським державним педагогічним університетом імені А. С. Макаренка доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи К-ПНУ Світлана Миронова провела гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти третього (доктор філософії) рівня освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта на тему «Створення інклюзивного середовища в закладі вищої освіти».

Під час лекції було висвітлено такі питання:

1. Інклюзивна освіта в університеті: умови, організація;
  2. Супровід студентів з ООП у ЗВО;
  3. Участь науково-педагогічних працівників у розвитку інклюзивної освіти;
  4. Досвід створення інклюзивного середовища в університеті ім. Т.Г.Масарика в Чеській республіці.

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти