7 квітня 2023 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми соціальної роботи: досвід і перспективи», яка проводиться відповідно до плану МОН України на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи).

Мета заходу: розширити теоретичні знання з актуальних питань соціальної роботи, обмінятись практичним досвідом з соціальної проблематики, узагальнити і систематизувати набуті фахівцями знання та уміння.

Організатори:

Кам’янець-подільський національний університет імені Івана Огієнка;

Інститут педагогіки НАПН України;

Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова;

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;

Хмельницький національний університет;

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка;

Навчально-реабілітаційний заклад вищої освіти  «Кам’янець-Подільський державний інститут».

З більш детальною інформацією та умовами участі в конференції можна ознайомитися в Інформаційному листі.

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи